K House Villa

  • The lagest option:
  • 11 gæster
  • 5 senge
  • 4 soveværelser

K House Villa ligger i Tokyo med 4 værelser måler det 95 m² og rummer 10 gæster. Villaen har en bekvem placering i Tokyo, 7 km fra Edo-Tokyo-museet.

Hvert værelse indeholder futoner og dyner. Gæster er velkommen til at bruge 1 badeværelser.

Denne feriebolig indeholder et fuldt udstyret køkken med faciliteter.

Beliggende i Katsushika område, venter denne feriehus dig i premium område. Du kan finde Sumida-akvariet inden for 4 km fra denne indkvartering. Chuka Tsukemen Daio Higashi Shin Koiwa og Tama Sushi serverer forskellige retter 250 meter derfra. Johonji ligger et stenkast fra K House Villa. Higashi-Shinkoiwa 7-chome busstoppested kan findes inden for 400 meter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near K House Villa Tokyo
Katsushika-Ku - House - Vacation Stay 88264
pris kun for mobil

Katsushika-Ku - House - Vacation Stay 88264

4 m fra overnatningsstedet
USD 262 USD 236
pr. nat
新規open8割!1棟貸切・10名可能!秋葉原まで13分、新宿まで32分/スカイツリー近く
pris kun for mobil

新規open8割!1棟貸切・10名可能!秋葉原まで13分、新宿まで32分/スカイツリー近く

9.4
Fantastisk 50 anmeldelser
909 m fra overnatningsstedet
USD 153 USD 138
pr. nat
TOKYO HOSHI VILLIA-Private Villa in Tokyo ideal for groups&families
pris kun for mobil

TOKYO HOSHI VILLIA-Private Villa in Tokyo ideal for groups&families

9.3
Fantastisk 52 anmeldelser
977 m fra overnatningsstedet
USD 667 USD 600
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Tokyo Internationale Lufthavn
    31 km

    Togstationer

    Kameido Station
    3,9 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Vagtservice

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    Fritid

    • Have

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Lydisolerede vinduer
    • Terrasse
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer
    • Brandslukkere

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 16:00 indtil 23:30
    Udtjekning: fra 01:00 indtil 10:00
    Licensnr.31葛保生環第321号
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvor meget koster det at bo på K House Villa?
      Lejen på K House Villa starter ved 474$ dollars pr. Nat.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i K House Villa?
      Gæster på K House Villa skal tjekke ind senest 23:30 og tjekke ud senest 10:00.
    • Hvilke restauranter ligger tæt på K House Villa?
      Restauranter i nærheden af K House Villa omfatter Chuka Tsukemen Daio Higashi Shin Koiwa og Tonkatsu Marimo.
    • Har K House Villa et spabad?
      Ja, K House Villa tilbyder et offentligt spabad.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Tokyo Internationale Lufthavn
    31 km

    Togstationer

    Kameido Station
    3,9 km

    Landemærker

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    K House Villa Tokyo

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk